Hayatım boyunca süren yazma isteğimin, hiçbir zaman bir düzen içerisinde ilerlemeyen ve her seferinde de; başarısızlıkla sonuçlanan günlük tutma çabalarımın sanal alemdeki yansıması...

Bildiğim en doğru yerden başladım yazmaya, kendimden.

29 Mart 2014 Cumartesi

Ne Var Ne Yok?

Günlerden Cumartesi...En sevdiğim gün...Saat 12:23 itibariyle yazmaya başlıyorum ve nitekim her zamanki gibi bu günde kendimi yorgun hissediyorum:)
Geçtiğimiz Cumartesi'den beri bir "GünLüğümdeN" yazısı yazmamışım; aslında arada tam 7 gün harcadım ömrümden; gelgelim pek de bir havadisler silsilesi niteliğinde yazı hazırlamam içinde bulunduğum durum dolayısıyla mümkün değil.Bu hafta oldukça sıradan,durağan ve bir o kadar da buhranlı geçti benim için:) Bende ortaya karışık misali "Ne Var Ne Yok?" dedim ve kendi kendime kısa bir söyleşi yaptım.

Nişana son 20 gün kaldı; benim ise ufak tefek, yapılması farz olan hazırlıklarım bekleme koltuğunda hali hazırda oturuyor..TıKTıKçıLaR'ım sizin anlayacağınız; tabiri caiz ise yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim bu sürecin de..Bir yandan da zaman ne kadar hızlı geçiyor diye düşünmeden edemiyor, bir yandan da eksik kalan hazırlıkların telaşına kapılıyorum şu sıralar.

Bütün hafta; iş-ev, ev-iş ikilisi arasında mekik dokuyarak Cuma akşamının vazgeçilmez rahatlığını bekledim..Her ne kadar bu bekleyiş Cumartesi akşamlara kadar yataktan çıkmamayı arzulasa da sonuç itibariyle; saat 10:30 sularında yatak odamdaki davetsiz misafirin inanılmaz gayretiyle (Seni lanet olası,pis kara sinek!) uyanmamak işten bile değildi...

Böylelikle tekrar Garfield ruh halime büründüm ve yürüyen ölüyü andıran görünüşümle evimin odalarını arşınlayıp kendimi o yataktan bu yatağa, o koltuktan bu koltuğa attım..
Kahvemi yudumlarken; bir nebze olsun açılan şuurum ile birlikte BiR DeLiNiN Pembe DefteRi iyi bir seçim olacaktı; yazmaya koyuldum...

Söylemezsem beni ortadan ikiye çatlatacak bir mail aldım; Hayata Dair 'in Sevgili kalemi Mukaddes; Marilyn Monreo hayranı olduğum için bana kelimenin tam anlamıyla jest yaparak kendisinin favori M.M resmini göndermiş. Kendisine çok çok teşekkürlerimi iletiyorum burdan :) Çok mutlu oldummmm!
Bende  bu resmi ZİYARETÇİ DEFTERİ kısmında temsil Marilyn Monreo'm olarak kullanmaya karar verdim ve M.M arşivime ekledim :) Bana genel anlamda Google+ yorumları, yayın yorumları yada e mail yoluyla ulaşıyorsunuz.Ziyaretçi defteri kısmı tutmadı açıkçası ama ben yine de kalmasını arzu ediyorum. Paylaşıp çoğaldıkça; kendime arkadaşlar'dan notların olduğu bir alan yaratmış olabilirim belki, en azından böyle arzu etmeyi devam ettirmekte özgürüm :)

"Özgürüm!" demişken; dikkatinizi çektiğini tahmin ettiğim; yaklaşık 1 haftadır kullandığım bir gadget'ım var ve yarın itibariyle tüm güncelliğini yitirmiş olacak.Lütfen unutmayalım; oy bizim yönetimdeki en büyük katılımımız,1 OY 1 OY...Oy Senin Sesin, Oy Ver Gitsin!

Sevgiyle kalmayı ihmal etme, olur olmaz şeyleri dert etme, mutluluklarını erteleme...

Sevgilerimle ;

 BiR DeLiNiN Pembe DefteRiHiç yorum yok:

Yorum Gönder

♥♥♥ dahiyane fikrini paylaş ve görevi son ütücüye devret ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...