Hayatım boyunca süren yazma isteğimin, hiçbir zaman bir düzen içerisinde ilerlemeyen ve her seferinde de; başarısızlıkla sonuçlanan günlük tutma çabalarımın sanal alemdeki yansıması...

Bildiğim en doğru yerden başladım yazmaya, kendimden.

9 Mart 2014 Pazar

GünLüğümden : Pazartesi Sendromunu Yaşamaya Pazar'dan Başlamak...

Bir Delinin Pembe Defteri'nin gözünden Pazartesi sendromu; ingilizce bilirkişiliğimle "I dont like Mondays" olarak kendimi ifade etmemle başlayabilecek; her pazar akşamı; yarın işe gitmememek arzusuyla yanıp tutuşurken, sabah yataktan çıkmayı istememekle beraber; maruz kalınan bu sendrom sonucu çekilmez ve asabi bir bilirkişi olmam dolayısıyla başlangıç evresini tamamlayarak salıya yatışan RUH HALİM'dir..

Şimdiden başladım anlayacağınız; İzmir'de hava güneşli.Saat an itibariyle 16:04, evdeyim.Salonun üçlü koltuğunda ayaklarımı uzatmış bir güzel kahvemi yudumlarken; blogumun aklıma gelmesiyle birlikte uzattığım bacaklarıma laptopu yerleştirip TıKTıKlamaya başladım netice itibariyle...

Yarın malum Pazartesi.Adı üstünde Pazar ertesi..Çok zor bir gün,şimdiden sıkıntısı başıma vurmaya başladı bile. Allahtan ki işlerimi erteleyen, "Aman haftaya hallederim canım" zihniyetiyle ilerleyen biri değilim de; bütün gün monitor karşısında radyasyonla vals yapan bedenim daha da zor bir Pazartesi ile karşılaşmayacak..Temennim budur arkadaşım :)

Kafamda deli sorular listemden bir parça daha paylaşımda bulunmuşken; sorularımı sorun haline getirmeden; bir de çözüm önerisi bıraktım Pazartesi Sendromcularına; Buradan TıKTıK !!!

Her gününüz Pazar tadında olsun :) Hoşça kalın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

♥♥♥ dahiyane fikrini paylaş ve görevi son ütücüye devret ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...