Hayatım boyunca süren yazma isteğimin, hiçbir zaman bir düzen içerisinde ilerlemeyen ve her seferinde de; başarısızlıkla sonuçlanan günlük tutma çabalarımın sanal alemdeki yansıması...

Bildiğim en doğru yerden başladım yazmaya, kendimden.

18 Mart 2014 Salı

BEBİŞİMİZ OLDU; 1907'de Doğdu Aşkımız; Yeni Üyemizin Fenerbahçe Camiası'na Hayırlı Olması Dileği İle :)

Camiamız dün akşam saatlerinde yeni bir üye kazandı; daha önce söylediğim gibi; bir yerde birileri ölürken, bir yerde de bir bebek doğuyor..
Kardeşim dediğim çocukluk arkadaşımın; çok sevdiğim dayısının, Suat abimizin ikinci oğluşu bu ve bu gidişle de sanırım yakında Suat abi ilk 11'i tamamlayacak...:)

Söylemişti Niknik'im de inanmamıştım; yengem ilkini 7 aylık doğurdu bu da öyle olur diye; gerçekten de öyle oldu..

Kendimi düşündüm sonra;
gören de beni sanır ki bebek bekleyen yeni evli bir bayan:) O kadar istiyorum ki şimdiden bir bebeğim olmasını; isimlerini bile hazırladık, bununla da kalmadık; sözlüm geçen yıl dönümümüzde bir çift bebek ayakkabısı dahi hediye etti bana:) Böylelikle olmayan çocuğa don biçmekten de geri kalmamış olduk:)

İnşallah; Allah bana da nasip ederse; bir gün; kendi bebişimin de resimlerini paylaşırım sizinle; hatta bir anne-bebek blogu bile hazırlayabilirim onun için; sizlerin de yardımlarınızla elbet:) Böylelikle annesinden hoş bir hatıra olarak kalmaz mı sizce de;?

Ooo; çok uzaklara gittim yine ben; böyleyim işte, hayallerimden bahsederken konunun nerelere varacağını kendim bile bilmiyorum, yazıyorum hunharca :)
Doğru ya; bu bir tebrik yazısı olacaktı...
Sevgili Fenerbahçe Camia'mızın yeni üyesi; Aramıza hoşgeldin.. Dilerim ki; sağlıklı, mutlu, sevinçlerle dolu, sırtının hiç yere gelmediği koskocaman bir ömrün olur; ne kadar temizsin ne kadar güzelsin şuan; hep öyle kal...
Maşallah oğluşumuza ! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

♥♥♥ dahiyane fikrini paylaş ve görevi son ütücüye devret ♥♥♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...